انتخاب زبان
آژانس هواپیمایی رزبال
آژانس هواپیمایی رزبال 
«
»
تلفن
021-22830909
  • VISA VISA
  • travel travel
  • هواپیمایی رزبال هواپیمایی رزبال
  • تور های کشتی کروز تور های کشتی کروز
  • grand canyon grand canyon

استرالیا Australia

آشنایی با جاذبه های توریستی و گردشگری استرالیا :

استرالیا
در ادامه معرفی جاذبه های گردشگری کشورهای خاص جهان قصد داریم گذری بر کشور پهناور استرالیا بیندازیم ،شک نکنید دانستن اطلاعاتی از این کشور خالی از لطف نیست و میتواند به معلوماتتان درباره این کشور بیافزاید.
ما بین مدار جنوبی 40-10درجه طول شرقی 154-113درجه در نیم کره جنوبی قاره اقیانوسیه و میان اقیانوس آرام و اقیانوس هند کشور استرالیا واقع می باشد،کشوری که ششمین کشور جهان معرفی شده است و با دارا بودن 7617930کیلومتر مربع مساحت 7/4برابر ایران است.

از استرالیا به عنوان سرزمین رویاها یاد شده است،از ارواح بزرگ آب سنگ های مرجانی، جنگل های بارانی و صحراهای سرخ و سوزانی که در افسانه های مقدس بومی جادو شده بودند تا گردشگران ماجراجوئی که این کشور را مکانی رویایی برای گشت و گذار خود می پنداشتند.

با اینکه استرالیا تقریبا هم اندازه ایالات متحده آمریکاست اما از لحاظ جمعیت با ایالت نیویورک برابری میکند باید بدانید عجیب و غریب ترین حیات وحش وحشی کره زمین را کشور استرالیا می توانید جستجو کنید.
بازدیدکنندگانی که از این سرزمین زیبا و خیره کننده استفاده می برند می توانند از شهرهای پر انرژی و چند فرهنگی این کشور دیدن کنند راه پیمایی در میان جنگل های بارانی باستانی،در آب های دیواره بزرگ مرجانی و سفر به طول جزاییر شنی وسیع این کشور هیجان بسیار وصف ناپذیری در وجود هر گردشگری ایجاد می کند،یکی دیگر قسمت های مهیج این کشور وجود پارک های ملی و سه راه های سرخ ماجراجویی است.
داشتن مردمی خونگرم و مهربان در استرالیا یکی دیگر از مشخصه هایی می باشد که نقش به سزایی در پربازدید بودن این کشور در سرتاسر جهان دارد.


پربازدیدترین نقاط توریستی استرالیا

اینک ما را در ادامه این مطلب همراهی فرمایید تا بیش از این با مکانهایی توریستی استرالیا آشنا شوید که هرکدام از آنها امکانات و جذابیت های بالایی را دارا می باشند.
نمای داخلی و خارجی این ساختمان به قدری چشمگیر و شگفت انگیز است که بازدید کنندگان به سختی می توانند گزینه ای را برای لحظه ای لذت بردن انتخاب کنند از خوراکی های رستورانهای تالار گرفته تا نقاط مختلف داخل ساختمان که شامل چند تئاتر،استودیو،سالن کنسرت،نمایشگاه و سینما می باشد.

ویزا

اصل گذرنامه با 6 ماه اعتبار از تاریخ حرکت تور‌ (امضاء شده).

- اصل گذرنامه باطل شده (در صورت وجود)

 فتوکپی گذرنامه از ویزاهای کشورهای اروپایی، آمریکا، استرالیا،  کانادا، ... در 5 سال گذشته.

* به علاوه یکسری فتوکپی از صفحات مشخصات و اعتبار برای بخش فروش.

- اصل فرم ویزا با امضاء توسط مسافر.

- تکمیل فرم مشخصات فردی (به طور کامل).

* ذکرنام ونام خانوادگی همسر، فرزندان، پدر،مادر،خواهر و برادران در فرم مشخصات فردی الزا می است.

- 2 قطعه عکس 4×6 رنگی، زمینه سفید و کاملاً از رو به رو بدون عینک و جدید.

- ترجمه انگلیسی تمام صفحات  شناسنامه با ﺗﺄیید  دادگستری.

- ترجمه  انگلیسی گواهی اشتغال به کار، روزنامه رسمی ( آگهی تاسیس و تغییرات )، پروانه کسب اتحادیه، پروانه مطب و کارت نظام پزشکی ، کارت وکالت  با تائید دادگستری.

 -  ترجمه انگلیسی گواهی اشتغال به تحصیل جهت دانش آموزان ، دانشجویان  با تائید دادگستری.

 - ترجمه انگلیسی  حکم بازنشستگی و ارائه آخرین فیش حقوقی جهت افراد بازنشسته ، اساتید ،

معلمان و اعضاء هئیت علمی دانشگاه  با ﺗﺄیید دادگستری الزامی است.

* در گواهی اشتغال به کار حتما باید نام و سمت مسافر و تاریخ مرخصی مطابق با تاریخ تور ذکر شده باشد و لیست بیمه تامین اجتماعی جهت بخش خصوصی الزامی است.      

-  پرینت  انگلیسی حساب بانکی 6 ماهه گذشته مسافر با مهر و امضاء بانک.

* سپرده های بلند مدت بانکی .

- ترجمه انگلیسی  اسناد ملکی با ﺗﺄیید دادگستری.

- با توجه به شرایط اخذ ویزای هر کشور ، سفارتخانه مربوطه این حق را برای خود محفوظ می دارد که از شما مدارک دیگری نیز درخواست نماید.

ارائه ضمانت بازگشت الزامی است.

تورهای اجرا شده تورهای در حال اجرا
آدرس

ایران ، تهران ، نیاوران ، خیابان اقدسیه ، بازار صدف

تلفن:22830909 21 98+
فکس:22285185 21 98+